směsi pro pekaře

NÁPLNĚ

Suché náplně - po rozmíchání s vodou - jsou vhodné pro plnění sladkého i slaného pečiva a cukrářských výrobků.

ARAŠÍDOVÁ NÁPLŇ
je náplň do pečiva s 25 % pražených arašídů. Nenahrazuje ořechovou náplň. Je to chutná arašídová pochoutka, vhodná k plnění všech druhů sladkého pečiva s tepelným zpracováním.
Podrobnosti                  
BROKOLICOVÁ NÁPLŇ
je hotová suchá směs obsahující 14 % sušené brokolice. Smícháním vody (1,5 kg) se směsí (0,5 kg) dostaneme kvalitní náplň k okamžitému použití.
Podrobnosti                  
HRUŠKOVÁ NÁPLŇ
je hotová směs obsahující 80 % sušených hrušek. Požadovanou hustotu náplně docílíme po smíchání s vodou. Použijeme do sladkých těst a moučníků.
Podrobnosti                  
KOKOSOVÁ NÁPLŇ
je hotová směs obsahující 38 % strouhaného kokosu vhodnou do sladkých těst a moučníků. Výrobek není konzervován ani přibarvován.
Podrobnosti                  
MAKOVÁ NÁPLŇ
je hotová směs obsahující 50 % stabilizovaného mletého máku. Smícháním s vodou, případně přidáním strouhanky nebo marmelády docílíme požadovanou chuť a hustotu náplně.
Podrobnosti                  
NÁPLNĚ
BEZ SACHARÓZY
byly vyvinuty díky neustále rostoucím požadavkům zákazníků na zdravé pečivo, s důrazem na omezování příjmu řepného cukru, který je především vydatným zdrojem energie.
Podrobnosti                  
LION,
LION STANDARD
je hotová směs obsahující 40 % (LION STANDARD 30 %) mletých lískových oříšků. Smícháním s vlažnou vodou cca 0,40kg/1kg náplně docílíme požadovanou hustotu.
Podrobnosti                  
VALO,
VALO STANDARD
je hotová směs obsahující 40 % (VALO STANDARD 30 %, VALO 25 25 %) strouhaných vlašských ořechů. Smícháním s vodou dostaneme kvalitní náplň k okamžitému použití.
Podrobnosti                  
SUCHÉ NÁPLNĚ
ANANASOVÁ, JABLEČNÁ, MERUŇKOVÁ, ŠVESTKOVÁ - výhodou suchých směsí je jejich velmi dobrá skladovatelnost, snadné zpracování. Náplně nejsou chemicky konzervovány.
Podrobnosti                  
2011-2012 © ALIMPEK spol. s r.o.