směsi pro pekaře

PŘÍPRAVKY K VÝROBĚ CHLEBA

Zajišťují jednoduché zpracování, podporují vlastnosti těst a oddalují jejich stárnutí, zlepšují chuťové vlastnosti, barvu a kvalitu chleba i drobného pečiva.

ALLEGRO
světlé / tmavé
je suchý pekařský přípravek na výrobu chleba přímým vedením. Nahrazuje tekuté kvasy. Dodává chlebu typickou vůni a kyselost.
Podrobnosti                  
FAJNÝ CHLÉB
směs
je směs k výrobě pšeničnožitných chlebů různých tvarů a gramáží. Chleby jsou typické nadstandardním objemem vzhledem k hmotnosti těsta, skvělou trvanlivostí.
Podrobnosti                  
KVASNÝ KONCENTRÁT
světlý / tmavý
je tekutý přípravek dodávající chlebu typické aroma jako při klasické výrobě. Základem je žitný pekařský kvas. Používá se k výrobě všech druhů chleba na záraz.
Podrobnosti                  
ŽITNÝ CHLÉB
SMĚS
je určena k výrobě žitného chleba. Žitný chléb je velmi zdravý. Obsahuje nižší množství lepku, než-li chléb pšeničný a díky tomu je dobře stravitelný.
Podrobnosti                  
QUELLMIL
je přípravek výrazně zvyšující vaznost vody v těstě, zlepšující stabilitu těst. Obsahuje celozrnné mouky. Zlepšuje kvalitu mouky. Pečivo zůstává vláčné.
Podrobnosti                  
ROGIN
je přípravek se stejným účinkem jako Quellmil, ale tmavý. Ztmavuje střídu a obsahem sladu dodává chlebu charakteristickou vůni. Zlepšuje barvu a kvalitu tmavého pečiva.
Podrobnosti                  
UNILEO
je sypká směs pro přípravu pšeničnožitného chleba slovenského typu s podílem bramborových vloček. Chléb vyniká svou lehkostí a vláčností po dobu i několika dní.
Podrobnosti                  
UNIVERZIN
je zlepšující přípravek pro všechny druhy kynutých těst. Použitím dojde k výraznému zlepšení zpracovatelnosti těsta, oddálení stárnutí při zpracovávání i kynutí a zlepšení chuťových vlastností.
Podrobnosti                  
EXPANDIT
je zlepšující přípravek na bázi koncentrované sypké směsi, vhodný pro těsta vyráběná jak klasickou technologií s vyváděním kvasů tak i na záraz s přídavkem okyselujícího přípravku.
Podrobnosti                  
2011-2012 © ALIMPEK spol. s r.o.